Rezerwacja

Kadyny Folwark Hotel & SPA

 

„ Krajobraz kadyński jest jak raj. Lasy, wzgórza i pola, Zalew Wiślany i Bałtyk, tworzy tak przepiękne otoczenie, że w całych Niemczech nie znalazłbyś dla niego podobieństwa”.

                                                                                                           

Louis Ferdynand książę Prus

                                                                                                           (Wnuk cesarza Wilhelma II)

 

Kadyny - miejsce inne niż wszystkie.
Tutaj czas płynie wolniej, wypoczynek smakuje lepiej, a troski dnia codziennego znikają. 

 

W samym centrum wsi znajdą Państwo odnowiony Kadyny Folwark Hotel & SPA z barokowym pałacem z XVII wieku, stodołą, stajniami oraz budynkami folwarcznymi otoczonymi przepięknym, 3,5 hektarowym parkiem, który o każdej porze roku nadaje temu miejscu zjawiskowy i niepowtarzalny charakter.

 

Okolice Zalewu Wiślanego i lasów Wysoczyzny Elbląskiej zapewniają idealne warunki do spokojnego obcowania z przyrodą, jak i aktywnego wypoczynku.

 

    Dla naszych gości czekają 43 komfortowe pokoje, restauracja Stara Gorzelnia, Winiarnio-Kawiarnia, 5 sal konferencyjnych oraz strefa rekreacji z basenem wewnętrzym i zewnętrzmym, sauną suchą, sauną infrared, gabinetem kosmetycznym oraz gabinetem masażu.

 

Miłośników historii i sztuki zaciekawi stara powozownia, najstarsza i największa drewniana stodoła Europy, pracownia ceramiczna oraz kolekcja obrazów Polskich artystów w tym m.in dzieła Witkacego.

 

Aktywni też znajdą coś dla siebie, wypożyczalnie rowerów i kijków do Nordic Walking wraz z rozległymi i malowniczymi trasami rowerowo- spacerowymi, stół do bilarda i ping – ponga, piłkarzyki oraz mini golf a także możliwość skorzystania z jazdy konnej z instruktorem. 

 

Dla najmłodszych gości kącik zabaw, mini zoo, zewnętrzny plac zabaw, przejażdżki na kucyku oraz możliwość doposażenia pokoju hotelowego do ich potrzeb. 

 

   Przyhotelowa restauracja „Stara Gorzelnia” swoją nazwę zawdzięcza destylarni spirytusu, mieszczącej się w tym pomieszczeniu za czasów niemieckiego cesarza  Wilhelma II.
Teraz znana jest z wyśmienitej kuchni oraz nienagannej obsługi. Nasi kucharze tworzą na talerzach dzieła sztuki ze smacznych i zdrowych regionalnych produktów. 

Ceny i Rezerwacja

Sprawdź Termin
zobacz wszystkie pakiety

Newsletter

Powiadamiaj o nowych ofertach

palackadyny - RODZINNE ŚWIĘTA WIELKANOCNE  W HOTELU KADYNY FOLWARK
RODZINNE ŚWIĘTA WIELK...
4 dni, Od
990 zł/os
palackadyny - DŁUGA MAJÓWKA
DŁUGA MAJÓWKA
7 dni, Od
1 475 zł/os
palackadyny - KRÓTKA MAJÓWKA
KRÓTKA MAJÓWKA
3 dni, Od
485 zł/os